top of page
shutterstock_1154090524 (1).jpg

Instytut Aroma Life

łączy podobnie myślących ludzi, którzy z pasją dzielą się informacjami na temat mocy olejków eterycznych i ich zdolności do poprawy jakości życia, dawania energii, zdrowia i harmonii psychicznej.

TO SZKOŁA STYLU ŻYCIA.

 

Dzielimy się wiedzą i praktycznymi umiejętnościami, które pomagają ludziom w stosowaniu olejków eterycznych do celów osobistych i rodzinnych oraz codziennych rytuałów. Uczestnikom naszego Instytutu udostępniamy szkolenia, warsztaty, zajęcia, podróże, książki i wiele innych narzędzi.

 

Każdy, kto podziela nasze wartości i cele jest mile widziany jako członek naszej społeczności. Jesteśmy otwarci na komunikację i chęć współpracy.

Nasza Pasja

Dzielenie się doświadczeniem w używaniu olejków eterycznych!

Nasze Zadanie

Odkryć dla ciebie aromaterapię, mądrość przeszłości!

Nasz Cel

Zdrowa, zrównoważona i szczęśliwa osoba dzięki jedności zdrowej diety, aktywności fizycznej, medytacji i mocy olejków eterycznych!

Założyciele i Partnerzy

Mira.jpeg
Mira Sophi

Mira jest coachem promującym dobre samopoczucie i walkę ze starzeniem, wykładowcą, przedsiębiorcą, założycielem kilku marek. Te różne role i hobby związane z olejkami eterycznymi pomagają zainspirować ludzi do wzięcia odpowiedzialności za ich zdrowie i dobre samopoczucie. Wierzy, że można poprawić jakość życia i uzyskać równowagę psychiczną i fizyczną, po prostu utrzymując i wzmacniając ciało za pomocą zdrowego stylu życia i przestrzegając właściwego odżywiania. Uważa również, że wiele zależy od stylu życia: kiedy zaczynamy cieszyć się procesem i robić wszystko z miłością i uśmiechem - ciało dba o siebie. Pomysł stworzenia Aroma Life Institute opiera się na chęci dzielenia się swoją wiedzą i hobby z tymi, którzy dążą do rozwoju, niezależnie od granic i języków.

hello@aromalife.eu

www.aromalife.world EN LT RU DE 

  • Facebook
Saulius Urbonas

Saulius jest entuzjastą zdrowego stylu życia, wykładowcą, reżyserem, aktorem, przedsiębiorcą, konsultantem programów telewizyjnych i publikacji, założycielem oryginalnych systemów zdrowotnych przeciw starzeniu się i rozwoju osobowości. Prowadzi kursy, seminaria, wykłady i współpracuje z klientami indywidualnymi. Od wielu lat Saulius interesuje się holistycznym podejściem do zdrowia, bada wpływ ziołolecznictwa i aromaterapii na zdrowie i stosuje to w praktyce. Od ponad 35 lat jest praktykującym specjalistą od warunków fizjologicznych i psychologicznych, a przez ostatnie 7 lat skupił się na coachingu indywidualnego rozwoju w różnych krajach europejskich.

saulius@aromalife.eu  

www.mentor4u.me  EN LT RU

Ingrida Urbonaite

Ingrida uzyskała wykształcenie wyższe w dziedzinie sztuki, wzornictwa i mediów oraz specjalizuje się w branży filmowej i komunikacyjnej. Podczas stażu w Paryżu miała okazję odwiedzić pola lawendy w Prowansji i zakochała się w świecie olejków eterycznych. Mieszka w Londynie, gdzie znajduje równowagę między dynamicznym miastem a naturą za pomocą aromaterapii. Urodzona w rodzinie zafascynowanej zdrowiem i dobrym samopoczuciem, nic dziwnego, że postanowiła skorelować swoją pracę z tymi samymi wartościami i promować zdrowy styl życia poprzez integrację olejków eterycznych z codziennym życiem. Ingrida zebrała zespół młodych pasjonatów w całej Europie, aby znaleźć najlepszy alternatywny styl życia.

ingrida@aromalife.eu  EN LT

Alexandra Virasekera

Alex wierzy, że kiedy odbudowujemy nasze ciała w sposób zamierzony przez naturę, nasza siła życiowa staje się naszym doświadczeniem – odnosimy sukcesy w życiu dzięki zwiększonemu zdrowiu psychicznemu, fizycznemu i duchowemu, jak nigdy dotąd. Jest założycielką sklepu internetowego The Healthy Girl™ dla zdrowia i zdrowego stylu życia. Jest także wykwalifikowanym dietetykiem, osobistym trenerem, głównym coachem і mówcą. Studiowała psychoterapię holistyczną i jest członkiem Międzynarodowego Instytutu terapeutów komplementarnych. Alex chętnie pomaga ludziom w pełni wykorzystać ich potencjał i wykorzystać ich prawdziwą naturę i witalność. Jej pierwsze doświadczenia z użyciem olejków eterycznych Young Living były tak transformujące, że z przyjemnością opowiada o tym, jak siła życiowa tych wspaniałych olejków może nam pomóc.

alex@thehealthygirl.co.uk

www.thehealthygirl.co.uk  EN 

6Q8A1869_Final.jpg
Erika Gintaliene

Erika, matka trójki dzieci, z woli losu zmieniła swoje zwykłe życie na świadomy, holistyczny styl życia i zapoznała się z duchem roślin. Wierzy, że wszyscy jesteśmy urodzeni, aby być szczęśliwym, zachowując harmonię z samym sobą, naturą i wszechświatem.  Olejki eteryczne – najbliższa substancja materialna na ziemi, przekazująca ducha Bożego. Po przetestowaniu narzędzi zapachowych w swojej praktyce i zapoznaniu się z założycielem nowoczesnej aromaterapii Gary Young i jego naukami, poczuła wezwanie do treningu samoleczenia i rozwoju za pomocą mocy częstotliwości zapachowych. Wiedza i doświadczenie Eriki dotyczące boskiej mocy roślin jest przeznaczona dla tych, którzy chcą znaleźć drogę uważności i stworzyć zdrowy, harmonijny świat.

culicantecc@gmail.com 

www.culicante.com EN LT DE

undine.jpeg
Elona Rozenbergiene

Elona jest pedagogiem na wezwanie serca i edukacji. Kiedy poczuła ogromną siłę i energię olejków eterycznych w stosunku do ciała i duszy, Elona zaczęła dzielić tym stylem życia z innymi ludźmi nie tylko w Europie, ale także po drugiej stronie Atlantyku. Wkrótce ta pasja stała się jej nową ścieżką życia, bez której nie mogła wyobrazić siebie. Mając ponad 20 lat doświadczenia w niezależnym biznesie, jest doskonałym motywatorem i organizatorem wielu wydarzeń i projektów.

elona@aromalife.eu  LT RU

image1 (1).jpeg
DSC_5361-2 (1).jpg
Ausra Taletiene

Ausra ukończyła Wydział Biologii Uniwersytetu Wileńskiego. Studiowała w International School of Business oraz w Akademii psychologii. Aromaterapia towarzyszy jej każdego dnia od 2014 roku. Lubi dzielić się swoimi doświadczeniami, organizując seminaria w różnych krajach, w których jest wykładowcą. Pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w międzynarodowych wydarzeniach naukowych, odwiedzając aromatyczne rośliny na całym świecie, studiując literaturę. Ausra ceni holistyczne podejście do zdrowia, obecnie studiuje medycynę chińską. Jest certyfikowanym nauczycielem Kouksundo – orientalne treningi i praktyki, jak zarządzać energią życiową, łączyć oddech i ruch, jak zmniejszyć stres i ból za pomocą akupresury. Praktyka Kouksundo Ausra łączy się z aromaterapią. Rodzina Ausry mieszka w Wilnie, pięknym miejscu otoczonym lasem sosnowym. Życie w otoczeniu natury pomaga zharmonizować duszę, umysł i ciało. Motto życia: idź ścieżką swojego serca, słuchaj głosu swojej duszy a nigdy się nie zgubisz.

ausra.taletiene@gmail.com  EN LT RU

Roberta Bulotaite
ROBERTA  jest specjalistą od aromaterapii, miłośnikiem psów, propagatorem aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Głównym obszarem specjalizacji jest integracja aromaterapii w stanie fizycznym i emocjonalnym psa, zabiegi SPA – rytuały i zabiegi w łaźniach. Obecnie pasją Roberty jest poprawa i zachowanie witalności zwierząt przy użyciu naturalnych olejków eterycznych. Podróże są integralną częścią jej aktywnego stylu życia, ma możliwość odkrywania wyjątkowej natury, zrozumienia znaczenia dobrego samopoczucia w różnych kulturach, a także dzielenia się swoimi doświadczeniami z ludźmi z całego świata.

roberta@aromalife.eu EN LT

72562636_765846457206254_507874570736448
Alona Pawłukowicz

Alona jest certyfikowanym specjalistą w dziedzinie aromaterapii. Jest członkiem Łotewskiego Stowarzyszenia aromaterapeutów. Jej pasją są święte właściwości olejków eterycznych. Prowadzi ogromną działalność oświatową, pisze raporty, prowadzi seminaria w różnych krajach, nagrywa autorskie seminaria i programy edukacyjne. Alona jest liderem rodzinnych aranżacji i certyfikowanym terapeutą jogi w Akademii Zdrowia Człowieka. Jest przekonana o sile ludzkiego umysłu i mówi, że nasze szczęście, sukces i dobre samopoczucie zależy od naszego umysłu i układu nerwowego. Helena jest absolutnie zakochana w tym, co robi. Uważa, że jej praca jest miejscem mentalnego wzrostu i rozwoju.

alyona@aromalife.eu  

www.familyconstellations.lv  EN RU

Z pachnącymi życzeniami,

rose print.png
bottom of page