top of page

Nasze postępy i osiągnięcia są ważne dla Young Living!

Za każdym razem, gdy członek Young Living otrzymuje nowy tytuł, staje się SILVER, GOLD, PLATINUM lub DIAMOND, firma nagradza zaproszenie do świętowania go na Young Living lub European Global Convention.

Ponadto, zostaniesz poproszony o zanurzenie się w duchu niepowtarzalnej i fascynującej podróży rodziny Young Living przez Amerykę, Ekwador i najbardziej niesamowitych zakątków planety na RECOGNITION REATREATS i spotkać tam Mary Young w otoczeniu miłośników oleju z całego świata.

Wykwalifikowani członkowie YL mogą zapraszać swoich bliskich do przyłączenia się do nich podczas tych ekskluzywnych podróży. Bilety na "plus one" będzie można kupić po otrzymaniu przez wykwalifikowanego lidera zaproszenie do rejestracji do udziału w rekolekcje uznania Young Living.

Silver Logo72.jpg

Silver Rekolekcje

 

Salt Lake City, Utah, USA

Dołącz do nas i innych liderów Silver NA Silver Recognition 2020 – nasze wydarzenie poświęcone uznaniu i szkoleniu naszych wysoko postawionych członków Silver! To coroczne wydarzenie, które świętuje nowych uczestników Silver Level, jest koniecznością dla rosnących liderów Young Living.

Początek rejestracji:
Zdjęcia z poprzednich wydarzeń
gold last last 72.jpg

Gold Rekolekcje

Spokane, Waszyngton, USA

Dołącz do nas i ciesz się pierwotnym pięknem północnego Idaho podczas Gold rekolekcje 2020! Ten coroczny rekolekcje uznanie dla wykwalifikowanych uczestników złota jest koniecznością dla zaawansowanych liderów Young Living.

Otwarcie rejestracji:
Zdjęcia z poprzednich wydarzeń
Young living equador .jpg

Platinum Rekolekcje

EKWADOR

To coroczne rekolekcje uznanie dla naszych liderów Platinum – świetna okazja, aby doświadczyć naszego zaangażowania w Seed to Seal w jakości na naszej farmie w Ekwadorze, rozwijać relacje z innymi liderami uczestniczącymi i zanurzyć się w egzotycznym pięknie Ekwadoru.

Otwarcie rejestracji:
Zdjęcia z poprzednich wydarzeń
WhatsApp Image 2020-04-24 at 13.03.16.jp

Diamond Rekolekcje

NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCA NA ŚWIECIE

Dołącz do nas i innych uczestników Diamonds...

Rozpoczęcie rejestracji:
Zdjęcia z poprzednich wydarzeń
bottom of page